首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM31KN121SN1L
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM31KN121SN1L
型號描述:
120 Ohms 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 6A 9mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
型號:
BLM31KN121SN1L
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
9mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz