BLM21SP700BH1D
- 型號描述:
70 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
- 型號:
- BLM21SP700BH1D
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Filter Type
- Power Line
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 70 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 6A
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.041" (1.05mm)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)