首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM21SP700BH1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM21SP700BH1D
型號描述:
70 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
型號:
BLM21SP700BH1D
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Filter Type
Power Line
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
70 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
6A
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.041" (1.05mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)