首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM21SP601SN1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM21SP601SN1D
型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2.3A 60mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
型號:
BLM21SP601SN1D
Filter Type
Power Line
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
2.3A
DC Resistance (DCR) (Max)
60mOhm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Height (Max)
0.041" (1.05mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)