BLM21SN300SN1D
- 型號描述:
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 8.5A 4mOhm
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
- 型號:
- BLM21SN300SN1D
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.041" (1.05mm)
- Current Rating (Max)
- 8.5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 4mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 30 Ohms @ 100 MHz