首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM18SN220TZ1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM18SN220TZ1D
型號描述:
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 8A 4mOhm
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
型號:
BLM18SN220TZ1D
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Height (Max)
0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max)
8A
DC Resistance (DCR) (Max)
4mOhm
Impedance @ Frequency
22 Ohms @ 100 MHz