BLM18PG471SN1D
- 型號描述:
470 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
- 型號:
- BLM18PG471SN1D
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Current Rating (Max)
- 1A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 200mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 470 Ohms @ 100 MHz