首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM18EG221SN1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM18EG221SN1D
型號描述:
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 50mOhm
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
型號:
BLM18EG221SN1D
Filter Type
Power, Signal Line
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max)
2A
DC Resistance (DCR) (Max)
50mOhm
Impedance @ Frequency
220 Ohms @ 100 MHz