BLM18AG601SN1D
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 500mA 380mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
- 型號:
- BLM18AG601SN1D
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Current Rating (Max)
- 500mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 380mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz