首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM18AG102SN1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM18AG102SN1D
型號描述:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 450mA 500mOhm
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
型號:
BLM18AG102SN1D
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max)
450mA
DC Resistance (DCR) (Max)
500mOhm
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz