首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM18AG102SH1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM18AG102SH1D
型號描述:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 450mA 500mOhm
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 4LN
型號:
BLM18AG102SH1D
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Filter Type
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max)
450mA
DC Resistance (DCR) (Max)
500mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz