BLM15PD121SN1D
- 型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 1.3A 90mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
- 型號:
- BLM15PD121SN1D
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 1.3A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 90mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz