BLM15HD182SN1D
- 型號描述:
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 200mA 2.2Ohm
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
- 型號:
- BLM15HD182SN1D
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 200mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 2.2Ohm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 1.8 kOhms @ 100 MHz