BLM15BD471SN1D
- 型號描述:
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 200mA 600mOhm
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 4LN
- 型號:
- BLM15BD471SN1D
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 200mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 600mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 470 Ohms @ 100 MHz