首頁 > Murata Electronics代理商 > BLM15AX601SZ1D
影像僅供參考,以產品規格為準
BLM15AX601SZ1D
型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 500mA 340mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
型號:
BLM15AX601SZ1D
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Power, Signal Line
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
500mA
DC Resistance (DCR) (Max)
340mOhm
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)