BLM15AG601SH1D
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 600mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
- 型號:
- BLM15AG601SH1D
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 300mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 600mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz