BLM15AG221SN1D
- 型號描述:
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 450mA 290mOhm
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
- 型號:
- BLM15AG221SN1D
- 品牌:
- Murata Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 450mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 290mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 220 Ohms @ 100 MHz