DZ23C13HE3-TP
- 型號描述:
Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 13 V 300 mW ±5% SOT-23
- 型號:
- DZ23C13HE3-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Configuration
- 1 Pair Common Cathode
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 13 V
- Tolerance
- ±5%
- Power - Max
- 300 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
- 25 Ohms
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 100 nA @ 10 V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)