PK-20A35EW-24VQ
型號描述:
Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 24 V 20mA 3.5kHz 95dB @ 24V, 30cm Panel Mount, Flange Wire Leads
BUZZER PIEZO 24V 28MM FLANGE
型號:
PK-20A35EW-24VQ
品牌:
Mallory Sonalert Products Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Input Type
DC
Voltage - Rated
24 V
Voltage Range
12 ~ 28V
Frequency
3.5kHz
Technology
Piezo
Operating Mode
Single Tone
Duration
Sound Pressure Level (SPL)
95dB @ 24V, 30cm
Current - Supply
20mA
Port Location
Top
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Approval Agency
Ratings
Mounting Type
Panel Mount, Flange
Termination
Wire Leads
Size / Dimension
1.102" Dia (28.00mm)
Height - Seated (Max)
0.992" (25.20mm)