PK-20N38WQ
型號描述:
蜂鳴器和音訊指示器 - 工業級 CONSTANT, 3-28VDC 3.8KHZ, 85DB, 23X18
型號:
PK-20N38WQ
品牌:
Mallory Sonalert
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.906" Dia (23.00mm)
Mounting Type
Panel Mount, Flange
Frequency
3.8kHz
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL)
85dB @ 12V, 30cm
Duration
Current - Supply
12mA
Input Type
DC
Operating Mode
Single Tone
Voltage Range
3 ~ 28V
Technology
Piezo
Termination
Wire Leads
Approval Agency
Ratings
Port Location
Top
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max)
0.717" (18.20mm)
Voltage - Rated
12 V