首頁 > Mallory Sonalert代理商 > PK-26N04W-24VQ
影像僅供參考,以產品規格為準
PK-26N04W-24VQ
型號描述:
型號:
PK-26N04W-24VQ
品牌:
Mallory Sonalert
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
1.024" Dia (26.00mm)
Mounting Type
Panel Mount, Flange
Frequency
400Hz
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL)
90dB @ 24V, 30cm
Duration
Current - Supply
25mA
Input Type
DC
Operating Mode
Single Tone
Voltage Range
20 ~ 28V
Technology
Magnetic
Termination
Wire Leads
Approval Agency
Ratings
Port Location
Top
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max)
0.598" (15.20mm)
Voltage - Rated
24 V