首頁 > Littelfuse代理商 > 043701.5WR
影像僅供參考,以產品規格為準
043701.5WR
型號描述:
1.5 A 63 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
型號:
043701.5WR
品牌:
Littelfuse
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
1.5 A
Voltage Rating - AC
63 V
Voltage Rating - DC
63 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
0.324
Approval Agency
CSA, UR
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm)