首頁 > Littelfuse代理商 > 043703.5WR
影像僅供參考,以產品規格為準
043703.5WR
型號描述:
3.5 A 32 V 35 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
表面黏著保險絲 32V FA 1206 3.5A
型號:
043703.5WR
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Current Rating (Amps)
3.5 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
35 V
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
0.576
Approval Agency
CSA, UR
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm)