首頁 > Littelfuse代理商 > 043703.5WRA
影像僅供參考,以產品規格為準
043703.5WRA
型號描述:
3.5 A 32 V 35 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 1206 (3216 Metric)
表面黏著保險絲 3.5A 32V 1206 Fast-Acting AEC-Q200
型號:
043703.5WRA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Current Rating (Amps)
3.5 A
Voltage Rating - AC
32 V
Voltage Rating - DC
35 V
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
0.777
Approval Agency
CSA, cURus
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Color
Size / Dimension
0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)