08051J1R5ABTTR
- 型號描述:
1.5 pF Thin Film Capacitor 100 V 0805 (2012 Metric)
CAP THIN FILM 1.5PF 100V 0805
- 型號:
- 08051J1R5ABTTR
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 1.5 pF
- Tolerance
- ±0.05pF
- Voltage - Rated
- 100 V
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- RF, High Q, Low Loss
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.044" (1.13mm)