IS62C256AL-45ULI-TR
型號描述:
SRAM - Asynchronous Memory IC 256Kbit Parallel 45 ns 28-SOP
型號:
IS62C256AL-45ULI-TR
品牌:
Integrated Silicon Solution Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
28-SOIC (0.330", 8.38mm Width)
Mounting Type
Surface Mount
Memory Size
256Kbit
Memory Type
Volatile
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
4.5V ~ 5.5V