首頁 > ISSI代理商 > IS66WVR8M8FALL-104NLI
影像僅供參考,以產品規格為準
IS66WVR8M8FALL-104NLI
型號描述:
PSRAM (Pseudo SRAM) Memory IC 64Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 7 ns 8-SOIC
DRAM 64Mb, SerialRAM, Continuous Operation, 1.65V-1.95V, 104MHz, 8 pin SOIC 150 mil, RoHS
型號:
IS66WVR8M8FALL-104NLI
品牌:
ISSI
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Memory Type
Volatile
Memory Format
PSRAM
Technology
PSRAM (Pseudo SRAM)
Memory Size
64Mbit
Memory Organization
8M x 8
Memory Interface
SPI - Quad I/O
Clock Frequency
104 MHz
Write Cycle Time - Word, Page
Access Time
7 ns
Voltage - Supply
1.65V ~ 1.95V
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C (TA)
Grade
Qualification
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)