2BZX84C9V1
型號描述:
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 9.1 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT-23-3
型號:
2BZX84C9V1
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
9.1 V
Impedance (Max) (Zzt)
15 Ohms
Power - Max
300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr
500 nA @ 6 V