SDM02L30CP3-7
型號描述:
肖特基二極體及整流器 Schottky Diode X3-WLB0603-2 T&R 10K
型號:
SDM02L30CP3-7
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-XDFN
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
10pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
200mA
Supplier Device Package
X3-WLB0603-2
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
380 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
120 µA @ 30 V