SDM02M30LP3-7B
型號描述:
肖特基二極體及整流器 10mA Schottky 0.45Vf 0.4uA 30V
型號:
SDM02M30LP3-7B
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr)
1.6 ns
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
2.7pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
100mA
Supplier Device Package
X3-DFN0603-2
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
450 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
400 nA @ 30 V