首頁 > CUI Inc.代理商 > SDM65-15-U2-P5R
影像僅供參考,以產品規格為準
SDM65-15-U2-P5R
型號描述:
15V 65 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
桌上型電腦AC適配器 ac-dc, 15 Vdc, 4.34 A, SW, C14 desk-top, P5 rt center pos, EU cord, level VI, MED
型號:
SDM65-15-U2-P5R
品牌:
CUI Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
30
起訂量:540 倍增量:30
Region Utilized
Europe
Form
Desktop (Class I)
Input Type
Cord
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
15V
Current - Output (Max)
4.34A
Power (Watts)
65 W
No Load Power Consumption
210mW (Max)
Polarization
Positive Center
Applications
Medical
Efficiency
Level VI
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Output Connector
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Cord Length
59" (1.50m)
Input Connector
IEC 320-C14
Size / Dimension
4.69" L x 2.36" W x 1.42" H (119.0mm x 60.0mm x 36.0mm)