P160R-223JS
- 型號描述:
22 μH Unshielded Inductor 334 mA 1.1Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD
- 型號:
- P160R-223JS
- 品牌:
- Delevan
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 334 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 326mA
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 1.1Ohm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.100" (2.54mm)