OD100LP-61205CV-100.0M
- 型號描述:
100 MHz VCOCXO CMOS Oscillator 5V 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
XTAL OSC VCOCXO 100.0MHZ 5V CMOS
- 型號:
- OD100LP-61205CV-100.0M
- 品牌:
- Connor Winfield
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
- Size / Dimension
- 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Output
- CMOS
- Function
- Type
- VCOCXO
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±100ppb
- Voltage - Supply
- 5V
- Ratings
- Current - Supply (Max)
- 700mA (Typ)
- Height - Seated (Max)
- 0.500" (12.70mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 100 MHz