首頁 > Bourns Inc.代理商 > CR2512-JW-473ELF
影像僅供參考,以產品規格為準
CR2512-JW-473ELF
型號描述:
47 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thick Film
RES SMD 47K OHM 5% 1W 2512
型號:
CR2512-JW-473ELF
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
47 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)