CR2512-J/-1R0ELF
- 型號描述:
1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thick Film
RES SMD 1 OHM 5% 1W 2512
- 型號:
- CR2512-J/-1R0ELF
- 品牌:
- Bourns Inc.
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- 2512 (6432 Metric)
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Height - Seated (Max)
- 0.030" (0.75mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 1 Ohms