OQ2453000000G
- 型號描述:
24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM
- 型號:
- OQ2453000000G
- 原廠包裝量:
- 3040
- Number of Positions
- 24
- Pitch
- 0.200" (5.08mm)
- Type
- Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C
- Positions Per Level
- 24
- Header Orientation
- Vertical
- Current - UL
- 20 A
- Voltage - UL
- 300 V