首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ2453000000G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ2453000000G
型號描述:
24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
插拔式接線端子 508 TB SOCKET OPEN VER
型號:
OQ2453000000G
品牌:
Amphenol Anytek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3040
起訂量:3040 倍增量:3040
Packaging
Bulk
Features
Color
Black
Mounting Type
Through Hole
Number of Positions
24
Pitch
0.200" (5.08mm)
Type
Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C
Termination Style
Solder
Current - IEC
Number of Levels
1
Wire Gauge or Range - AWG
Wire Gauge or Range - mm²
Positions Per Level
24
Header Orientation
Vertical
Plug Wire Entry
Contact Mating Finish
Tin
Current - UL
20 A
Voltage - UL
300 V