首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ2112500300G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ2112500300G
型號描述:
插拔式接線端子 TB SKT VER W/LATCH
型號:
OQ2112500300G
品牌:
Amphenol Anytek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2025
起訂量:2025 倍增量:2025
Type
Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions
21
Positions Per Level
21
Number of Levels
1
Pitch
0.138" (3.50mm)
Header Orientation
Vertical
Plug Wire Entry
Termination Style
Solder
Mounting Type
Through Hole
Current - IEC
Current - UL
10 A
Voltage - UL
300 V
Wire Gauge or Range - AWG
Wire Gauge or Range - mm²
Color
Green
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C