OQ2112010300G
- 型號描述:
21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90°, Right Angle Through Hole
TERM BLOCK HDR 21POS 3.50MM
- 型號:
- OQ2112010300G
- 原廠包裝量:
- 3000
- Features
- Locking Ramp
- Number of Positions
- 21
- Pitch
- 0.138" (3.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C
- Positions Per Level
- 21
- Header Orientation
- 90°, Right Angle
- Current - UL
- 10 A
- Voltage - UL
- 300 V