SZBZX84C9V1LT3G
- 型號描述:
Zener Diode 9.1 V 250 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DIODE ZENER 9.1V 250MW SOT23-3
- 型號:
- SZBZX84C9V1LT3G
- 品牌:
- onsemi
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±5%
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 9.1 V
- Impedance (Max) (Zzt)
- 15 Ohms
- Power - Max
- 250 mW
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 900 mV @ 10 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 500 nA @ 6 V