首頁 > onsemi代理商 > SZBZX84C3V3LT1G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZBZX84C3V3LT1G
型號描述:
Zener Diode 3.3 V 250 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DIODE ZENER 3.3V 250MW SOT23-3
型號:
SZBZX84C3V3LT1G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±6%
Package / Case
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3.3 V
Impedance (Max) (Zzt)
95 Ohms
Supplier Device Package
SOT-23-3 (TO-236)
Grade
Automotive
Power - Max
250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
5 µA @ 1 V