首頁 > onsemi代理商 > NCS2005SN1T1G
影像僅供參考,以產品規格為準
NCS2005SN1T1G
型號描述:
運算放大器 - 運放器 LOW POWER 8MHZ GBW R
型號:
NCS2005SN1T1G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Amplifier Type
Standard (General Purpose)
Number of Circuits
1
Output Type
Rail-to-Rail
Slew Rate
2.8V/µs
Gain Bandwidth Product
8.5 MHz
Current - Input Bias
50 nA
Voltage - Input Offset
200 µV
Current - Supply
1.3mA
Current - Output / Channel
20 mA
Voltage - Supply Span (Min)
2.2 V
Voltage - Supply Span (Max)
32 V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C