NCP803SN293T1G
- 型號描述:
Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-3 (TO-236)
監控電路 2.93V 20mA 3-Pin w/uP Reset N-Channel
- 型號:
- NCP803SN293T1G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Type
- Simple Reset/Power-On Reset
- Number of Voltages Monitored
- 1
- Voltage - Threshold
- 2.93V
- Output
- Open Drain or Open Collector
- 重置
- Active Low
- Reset Timeout
- 140ms Minimum
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TJ)