首頁 > onsemi代理商 > NCP1250BP65G
影像僅供參考,以產品規格為準
NCP1250BP65G
型號描述:
Converter Offline Flyback Topology 65kHz 8-PDIP
開關控制器 ACDC SWITCH OCP AUTO
型號:
NCP1250BP65G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Output Isolation
Isolated
Internal Switch(s)
No
Voltage - Breakdown
Topology
Flyback
Voltage - Start Up
18 V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
8.8V ~ 28V
Duty Cycle
80%
Frequency - Switching
65kHz
Fault Protection
Over Power, Over Voltage, Short Circuit
Control Features
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case
8-DIP (0.300", 7.62mm)