首頁 > onsemi代理商 > ESD9L3.3ST5G
影像僅供參考,以產品規格為準
ESD9L3.3ST5G
型號描述:
9V Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-923
型號:
ESD9L3.3ST5G
品牌:
onsemi
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
8000
起訂量:8000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-923
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency
0.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-923
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
4.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
9V