ESD7C3.3DT5G
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-723
- 型號:
- ESD7C3.3DT5G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 8000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 13pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)