SMAJ58CA-A
- 型號描述:
93.6V Clamp 4.27A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ58CA-A
- 品牌:
- Yenyo Technology
數量:
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.27A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 93.6V
- Power - Peak Pulse
- 400W