CC1210ZKY5V8BB106
- 型號描述:
10 μF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
- 型號:
- CC1210ZKY5V8BB106
- 品牌:
- Yageo
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Capacitance
- 10 µF
- Tolerance
- -20%, +80%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- Y5V (F)
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Features
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.083" (2.10mm)