CC0603KRX7R8BB333
- 型號描述:
0.033 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- CC0603KRX7R8BB333
- 品牌:
- Yageo
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- Capacitance
- 0.033 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)