首頁 > YAGEO代理商 > SMCJ22CA-AT/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMCJ22CA-AT/TR13
型號描述:
35.5V Clamp 42.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
型號:
SMCJ22CA-AT/TR13
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
42.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
22V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)